ARBER MARKETPLACE – це нове покоління компанії ARBER, його еволюція та продовження. Це маркетплейс з гарантовано якісним одягом, взуттям та аксесуарами від кращих українських та європейських постачальників та водночас унікальна онлайн-платформа для діджиталізації українських компаній. 

• Тисячі товарів відомих брендів за найкращою ціною 
• Найактуальніші моделі та всі тренди, зібрані на одній платформі
• Можливість прямого зв’язку з кожним постачальником для з’ясування усіх питань, що можуть виникнути
• Постійні знижки та акції

При створенні ARBER MARKETPLACE ми опитали близько 5000 клієнтів онлайн-магазину ARBER та спробували врахувати всі зауваження і побажання стосовно функціональності та корисності сайту. Ми прагнемо створити максимально зручний шлях для клієнта на сайті, без зайвих кліків та непотрібних сторінок, щоб шопінг був легким, приємним та завжди вдалим!

На етапі запуску ще не впроваджено все з запланованого, тож проект буде постійно зростати і розвиватися, зокрема базуючись на фідбеку від клієнтів та постачальників. На сайті розміщена форма зворотнього зв’язку та ми будемо вдячні, якщо Ви зилишите свій відгук або зауваження стосовно роботи сайту, та обов'язково візьмемо його до уваги для подальшого вдосконалення нашої платформи.