Порожній
Кошик порожній

Про що говорить чоловіче взуття?

Чоловічі черевики, безперечно, завжди привертають до себе погляд. Це статусна деталь гардеробу, на яку звертають увагу як жінки, так і інші чоловіки.

Черевики чоловічі можуть багато розповісти про свого власника. Насамперед стають ясними його смак та уподобання. Далі можна говорити про соціальний статус, культуру та етнічне походження. Тому вибору чоловічого взуття треба приділяти якомога більше уваги. Поговоримо про те, як купити чоловічі черевики в 2021-2022 і розглянемо найактуальніші моделі:

  • Черевики оксфорди чоловічі. Модель вийшла при суміщенні дизайну туфель, які носили англійські студенти та черевики під назвою "балморали". Це найбільш класична модель, яка ніколи не вийде з моди. Впізнати черевики оксфорди можна по крою: дві сторони, стягнуті шнурком (берці), пришиті під низ основної, передньої частини. Чоловічі зимові черевики цієї моделі особливо популярні цього сезону.
  • Черевики дербі. Мають крій, прямо протилежний до оксфордів. Берці пришиті над передньою частиною (союзкою). Легенда свідчить, що модель була вигадана прусським офіцером Гебхардом Леберехтом фон Блюхером під час Наполеонівських війн. Призначення фасону полягало у тому, щоб солдатам було легше одягати взуття. То чому ж цю модель називають Дербі? Відповідь проста: 14-й граф Дербі був повною протилежністю Попелюшки. Він був відомий великою (кхм) шириною стопи, йому було важко знайти інші черевики чоловічі, які б підходили його ногам. "Дербі" зустрічається не тільки в демісезонних колекціях, ви можете спокійно купити зимові черевики чоловічі цієї моделі
  • Черевики челсі чоловічі. Ще одне взуття з британським походженням, але без шнурівки. Важко повірити, що від спочатку дизайн був придуманий для королеви Вікторії.

Друга хвиля популярності наздогнала ці черевики чоловічі шкіряні під час Другої світової війни. Поява вулканізованої гуми дозволила додати еластичні вставки з боків. Це значно спростило процес одягання взуття.

Третя хвиля популярності трапилася з ними у 1960-х роках під пісні Beatles. Купити черевики чоловічі моделі "челсі" хотів кожен представник субкультури модів.

Четверту хвилю популярності ми можемо спостерігати зараз. Шкіряні черевики чоловічі челсі знову стали хітом продажів!

  • Черевики чукка чоловічі. Це найлаконічніший фасон чоловічого взуття. У них всього 2-3 дірки для шнурків і невелика висота - верх ледве сягає кісточки на щиколотці. Ось і весь дизайн, він і відмінні риси, які мають черевики чоловічі чукка. Купити їх можна з таких матеріалів як: замша, нубук та шкіра.
  • Дезерти чоловічі. Основна відмінна риса, якою відрізняється це взуття гумова підошва. Вони мають кряк як у моделі “чукка”, а їхня назва буквально означає “для пустелі”. Чому ж вони так звуться? Коли Натан Кларк служив у Бірмі у складі британської армії всі носили черевики чоловічі шкіряні. Проте, незабаром він помітив, що багато офіцерів, що знаходяться поза службою, носять чоловічі замшеві черевики з креповою підошвою. Рішення купити чоловічі черевики на базарі в Каїрі прийшло до них тому, що вони були легкими і забезпечували хороше зчеплення з піском.
  • Масивні чоловічі черевики. Поки що не виходять з моди. Особливо екстремальні чоловічі черевики 2021-2022 натхненні диско-культурою 70-х. В сучасних колекціях можна зустріти як моделі на платформі, так і на підборах.
  • Високі чоботи чоловічі. В ідеалі мають нагадувати військову форму від Х'юго Босса. Розкішні чоботи чоловічі шкіряні можна було спостерігати на перших кадрах фільму "Дюна" у Тімоті Шаламе.