Порожній
Кошик порожній

SERT.jpg?1621940319051

Про компанію

ARBER – це сучасний український бренд одягу, який працює з 1990 року. Він входить в найбільший в країні fashion-холдинг Arber Fashion Group. Бренд має мережу магазинів по всій країні, власне виробництво та велику базу постійних клієнтів.

ARBER – це:
- інноваційний підхід до створення моделей;
- високоякісне пошиття;
- елегантні та вишукані образи для особливих подій у вашому житті.
Незмінне гасло бренду: «якість завжди вища за ціну».

Подарунковий сертифікат «ARBER»

Якщо Ви бажаєте зробити оригінальний і водночас практичний подарунок друзям або близьким пропонуємо придбати сертифікат на покупку одягу, взуття та аксесуарів у магазині ARBER. І у вас більше не виникне питань, що подарувати цього разу.

Зручність подарунка полягає у тому, що ви обираєте номінал сертифіката, а отримувач вирішує на який товар його витратити. А значить він отримає бажаний подарунок.

Презентувати сертифікат можна на будь-яку подію, адже кожен не проти оновити свій гардероб.

Оскільки ARBER виготовляє одяг для чоловіків та жінок, то подарунковий сертифікат можна назвати універсальним презентом.

Як працює подарунковий сертифікат «ARBER»

Ви можете придбати сертифікат для офлайн магазину або для інтернет-магазину.

Для офлайн магазину наявні номінали на 500, 1000, 3000, 5000 та 10000 гривень. Такий сертифікат можливо придбати та використовувати тільки в роздрібних магазинах нашої мережі.

Для інтернет-магазину ви можете обрати будь-який бажаний номінал. Такий сертифікат можливо використовувати тільки в інтернет-магазині.

ВАЖЛИВО!

Сертифікат дійсний 1 рік з моменту покупки(дати покупки).

Грошові кошти за подарунковий сертифікат - НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ.

У разі, якщо сертифікат був отоварений, клієнт може здійснити обмін на аналогічний товар або інший товар, в межах суми сертифіката.

Сертифікати дійсні лише на товари ARBER.