SERT.jpg?1621940319051

Про компанію

ARBER – це сучасний український бренд одягу, який працює з 1990 року. Він входить в найбільший в країні fashion-холдинг Arber Fashion Group.  ARBER має мережу магазинів по всій країні, власне виробництво та велику базу постійних задоволених клієнтів.

ARBER – це інноваційний підхід до створення моделей, високоякісне пошиття, одяг для елегантного та вишуканого образу для особливих подій у Вашому житті. Незмінне гасло бренду – якість завжди вище ціни.

Подарунковий сертифікат «ARBER»

Якщо Ви бажаєте зробити оригінальний і водночас практичний подарунок друзям або близьким пропонуємо придбати сертифікат на покупку одягу, взуття та аксесуарів у магазині ARBER. З нашим сертифікатом у Вас більше не виникне запитання «Що подарувати цього разу».

Зручність такого подарунку полягає у тому, що Ви обираєте номінал сертифікату, а отримувач вже сам вирішує на який товар його витратити. Таким чином він точно отримає бажаний та слушний подарунок.

Дарувати такий сертифікат можна на абсолютно будь-яку подію, адже кожен любить стильний одяг і буде точно радий оновити свій гардероб. Оскільки ARBER виготовляє одяг для чоловіків та жінок, то подарунковий сертифікат можна назвати універсальним презентом.

Як працює подарунковий сертифікат «ARBER»

Ви можете придбати сертифікат для офлайн магазину або для інтернет-магазину.

Для офлайн магазину наявні номінали на 500, 1000, 3000, 5000 та 10000 гривень. Такий сертифікат можливо придбати та використовувати тільки в роздрібних магазинах нашої мережі.

Для інтернет-магазину Ви можете обрати будь-який бажаний номінал. Такий сертифікат можливо використовувати тільки в інтернет-магазині.

ВАЖЛИВО!

Сертифікат дійсний 1 рік з моменту покупки(дати покупки).

Грошові кошти за подарунковий сертифікат - НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ.

У разі, якщо сертифікат був отоварений, клієнт може здійснити обмін на аналогічний товар або інший товар, в межах суми сертифіката.

Сертифікати дійсні лише на товари ARBER.