Купити туфлі жіночі. Які модні тенденції 2022 року?

Ніщо так не тішить жінку як купівля нової пари черевиків. Взаємини між представницями прекрасної статі та їх взуттям тривають вже не одне століття. За цей час туфлі жіночі сформували навколо себе цілу культуру. Лише згадка про них у багатьох викликає почуття радісного передчуття.

Жіночі туфлі представлені на ринку в такому широкому діапазоні форм, кольорів та матеріалів, що іноді можна розгубитися. Розгляньмо які деталі та напрямки знаходяться у трендах 2022 року.

Тенденції взуття 2022. Як виглядають підбори у кошеня?

Туфлі жіночі на підборах, висота яких не перевищує 5 сантиметрів були дуже популярними в 60-х роках. Вони з'явилися як альтернатива дуже модним на той час моделям на високих підборах-стилетах. Спочатку такий варіант призначався для дівчат-підлітків, тому в Англії його стали називати "Kitten heel", що перекладається як "каблук кошеня".

Цього сезону туфлі на низьких каблуках знаходяться на піку популярності. Крім того, модні каталоги рясніють великою кількістю різноманітного взуття на таких підборах: чоботи, босоніжки, мюлі. Купити таке взуття можна практично у кожному інтернет-магазині.

Туфлі Мері Джейн. Що це за тип взуття?

Спочатку ця модель була створена виключно для дітей. Вони отримали свою назву завдяки однойменному мультфільму, знятому за коміксом "Бастер Браун". Хлопчик та дівчинка в ньому носять чорні туфлі з перетинкою, які так сподобалися їх сучасникам, що діти почали просити купити туфлі, як у Мері Джейн.

Жіночі туфлі для дорослих цього періоду найчастіше називали “барні туфлі” перетинка надійно фіксувала туфлі на нозі під час танців.

У наші дні часто можна почути як моделлю Мері Джейн називають будь-які жіночі туфлі, у яких є перетинка. Це, звісно, не зовсім точно. Правильно буде сказати, що модні сьогодні туфлі "Мері Джейн" - це взуття для дорослих жінок з лямкою на кісточці, яке явно нагадує дитяче.

Потанцюємо? Туфлі жіночі у стилі диско знову в моді!

Для всіх, хто цікавиться модою, не секрет, що дизайнерів завжди надихає минуле, мода циклічна. Цього року туфлі на платформі жіночі в стилі 70-х знову починають набирати популярності.

Взуття того часу відрізнялося однією загальною особливістю яскравий зовнішній вигляд, що привертає до себе увагу. Любительки блискіток, неону та різних принтів обов'язково зможуть вибрати та купити туфлі жіночі на платформі, які носитимуть довго та із задоволенням. Знайдуться і моделі для тих, хто віддає перевагу більш лаконічному дизайну. У такому випадку варто звернути увагу на акуратні монохромні моделі туфель на платформі, в яких основний акцент зроблено на загальну форму.

Вузли та ланцюги. Який декор використовували дизайнери у цьому сезоні?

Декор та фурнітура на взутті повинна бути підібрана ідеально, тут головне не перебрати мірку. Цього сезону кутюр'є найчастіше декорували туфлі жіночі ланцюжками та канатною мотузкою. 

В актуальних моделях ремінець може бути замінений на ланцюжок, що вигідно виділяє кісточку. Не менш часто в якості основного дизайнерського акценту зустрічається вузол з грубої мотузки або шкіри.