Порожній
Кошик порожній

Фільтр

Тип продукту
Розмір
Застосувати
-40%
0
1490 грн 899 грн
-40%
0
1490 грн 899 грн
-40%
7
1490 грн 899 грн

Жіночі джинси

“Мода, як правило, загадкова. Чому сині джинси – класика? Ви просто натрапили на те, що виявляється позачасовим і правильним.” влучно підмітила Діана фон Фюрстенберг. Проте, кожен сезон постає одна і та сама, не менш класична, проблема: який фасон актуальний сьогодні? Саме тому ми розглянемо трендові джинси:

 1. Bootcut. Жіночі джинси, які розширюються біля щиколотки. Цей тип джинсів добре поєднується з ботильйонами.
 2. Джинси кльош від колін. Модель “дзвіночок” щільно облягає стегна та розширюється від коліна до низу.
 3. Широкі джинси жіночі. Розкроюються по всій нозі, починають кльош від середини стегна до низу.
 4. Занижена талія. Джинси з низькою посадкою лягають на кілька дюймів нижче пупка. Цей стиль джинсів був дуже популярним у 2000-х роках.
 5. Класичні прямі джинси жіночі. Здається, що джинси прямого крою просто мають пряму посадку вгору-вниз по всій нозі. Але крій може дещо відрізнятися: вони можуть або більш щільно прилягати до ноги або бути зовсім розслабленими.
 6. Джинси з високою талією. Все ще є актуальними.

Якщо говорити про деталі, то краще обирати подовжені джинси жіночі або укорочені моделі. В якості декору деякі дизайнери використали елементи печворку, металеві заклепки та розрізи. Стосовно матеріалу, актуальним варіантом є чистий колір, вінтажна груба тканина. Особливу увагу слід звернути на чорні джинси жіночі.

Якої довжини мають бути джинси жіночі?

 1. Джинси бойфренд жіночі. Закатуємо манжети так, щоб джинси закінчувалися чітко на 3 см вище рівня кісточки щиколотки.
 2. Кюлот джинсы. Мають бути 3/4 довжини ноги. Це один з найбільш поширених фасонів штанів класичного стилю.
 3. Джинси кльош мають висіти прямо над підлогою. Якщо джинси до підлоги занадто довгі, то вони стають ганчіркою для миття.
 4. Широкі джинси. Купить джинсы женские дуже розслабленого крою значить бути в тренді. Правильною довжиною буде, якщо вони на чверть дюйма відстають від задньої частини вашого взуття.
 5. Джинси палаццо. Купити таку модель без примірки неможливо. Для того, щоб штани виглядали ідеально, треба, щоб вони закінчувалися не менш ніж на 1 см від підлоги.

Для того, щоб купити жіночі джинси, які підібрані правильно, важливо здійснювати примірку саме з тим взуттям, з яким ви збираєтеся їх носити.

В яких країнах купити джинси найпопулярніше рішення?

Джинси жіночі купити такий вибір роблять люди по всьому світі. Але, згідно зі статистикою, найбільшу кількість придбаних штанів придбали у Північній Америці, на яку припадає 39% усіх покупок. Друге місце посіла Західна Європа, бо в них 20%. На третьому Корея і Японія з 10%. Джинси купити жіночі обрало 31% споживачів решти світу. При чому, багато хто обирає чорні джинси.

Трендові джинси. Який стиль мені обрати?

Розпочали справу джинси левіс жіночі, а заразу продажу є десятки різних стилів :

 • джинси банани;
 • широкі джинси жіночі;
 • джинси с розрізами на стегнах;
 • джинси скіні;
 • короткі джинси;
 • рвані джинси жіночі;
 • та інші.

Який стиль є правильним саме для вас? Це дійсно залежить від ваших особистих уподобань і випадку, коли ви будете їх носити. Деякі жінки, наприклад, віддають перевагу джинсам з високою талією. Така модель підійде для того, що візуально подовжити ноги та зробити фігуру стрункішою. В тому випадку, якщо ви плануєте носити джинси з черевиками, кращим вибором будуть джинси буткат, вони дозволяють власнику вільно просунути взуття в штанину. Тому, уважно сплануйте коли, як і з яким взуттям ви будете носити джинси жіночі. Саме на основі цього слід обирати собі стиль штанів.

Просмотрено