Тип продукту
Бренд
Розмір
Застосувати
Переглянуто 24 з 517 продуктів

Якого кольору купити сукню, щоб підкреслити зовнішність?

На жіночі сукні дуже сильно впливає їхній колір. Щоб купити гарне плаття варто звертати увагу не тільки на тенденції конкретного року, набагато важливіше - підібрати колір, що індивідуально підходить під зовнішність. Таким чином можна купити гарні сукні недорого і виглядати при цьому на мільйон. Найлегший спосіб це зробити - визначити свій тип зовнішності за кольоротипами. Їх існує всього 4: зима, весна, літо та осінь.

  • Зима. Шкіра дуже світла, іноді оливкова (але холодного відтінку). Сильний контраст між натуральним кольором волосся та шкірою. Краще підбирати сукні жіночі в холодних тонах, а саме: сріблястий, шоколадний, білий, рожевий, червоний із синюватим відливом, сірий, фіолетовий.
  • Весна. Шкіра світла із теплим відтінком. У таких дівчат гарна золота засмага супроводжується появою ластовиння. Стильні сукні 2021 для дівчат-весна шиються з помаранчевих тканин (лососевий, кораловий, абрикосовий), зелених. Довгі сукні 2021 теплих рожевих тонів ідеально підходять для вечірки.
  • Літо. Зверніть увагу, до цього кольоротипу підходить холодна палітра. Шкіра бліда, але з легким рум'янцем. Для того, щоб не переплутати із зимовим типом, потрібно придивитися до натурального забарвлення волосся - контраст не такий сильний, при тому, що шкіра має холодний відтінок. Трикотажні плаття краще вибирати сині чи сірі. Модні сукні на новий рік 2021 будуть у сріблястих, бузкових, зелених тонах.
  • Осінь. Шкіра рівна, матова, проте швидко обгорає на сонці. Дуже темної засмаги у таких людей не буває. Там чудово виглядають літні сукні жовтих тонів. Трикотажні сукні краще брати персикові чи зелені. Такі дівчата чудово виглядають в алом, тому купити святкове плаття такого відтінку - найкращий вибір.

Що можна сказати про жінку по сукні?

Сукня жіноча, насправді, може розповісти багато про характер людини. Розглядаючи офісні та повсякденні сукні з погляду психології, можна розгадати кілька секретів жіночих суконь.

Приміром, був проведений експеримент, у якому чоловікам показали гарні сукні на фотографіях та попросили оцінити привабливість одягнених у них жінок. Виявилося, що чоловіки віддають перевагу червоному. Це дослідження підтвердилося іншим, у якому брали участь офіціантки у футболках різних кольорів. Дівчата, які були одягнені в червоний, отримали більше чайових від чоловіків, у той час як сума чайових від жінок залишилася незмінною.

З іншого боку, модні сукні 2021 року все ще сприймаються з точки зору культури та контексту. До прикладу, у різних країнах асоціації з червоним кольором можуть суттєво відрізнятись.

Тому варто звернути увагу на ще одне цікаве дослідження, яке показало, що в країні, де посилюється авторитаризм і погіршуються умови життя, жінки віддають перевагу довгій сукні. Відповідно, коли ситуація покращується, спідниця суконь стає коротшою.

В якості висновку можна сказати лише те, що на привабливість сукні найсильніше впливає жінка, яка її носить. Будь-яка спідниця підкреслює природну жіночність, тому додати ще одне модне плаття 2021 в гардеробі завжди є гарною ідеєю!

Як купити сукню недорого?

Кожна жінка хоче купити плаття недорого. Через інтернет магазин Arber Marketplace - ідеальне місце для подібної покупки, адже фільтри за ціною, брендом та акційними пропозиціями роблять пошук сукні недорого максимально зручним. Переваги онлайн-покупок полягають у тому, що можна: замовити сукню недорого, оплата при отриманні, вибір можна робити вночі, а доставку замовити додому.

Крім того, інтернет магазин жіночого одягу пропонує широкий вибір трендів:

  • в'язані плаття;
  • трикотажні сукні;
  • шкіряна сукня;
  • плаття футляр;
  • сукні на новий рік 2021.

Можливість купити плаття від виробника в роздріб дозволяє зберегти якість при тому, що ціни залишаються дуже приємними.